Umów się na wizytę telefonicznie: tel. 668 617 486

e-mail: magdaolech123@gmail.com

PRACOWNIA DOBROSTANU
Al. Papieża Jana Pawła II 28/7A, Szczecin (domofon 71)

Magdalena Olech

Lubię ludzi, lubię rozmawiać i lubię pomagać. Bycie terapeutką pozwala mi łączyć te trzy obszary zainteresowań. Terapia pozwala sobie pomóc. Pomóc skonfrontować depresję, lęki, fobie, zaburzenia psychosomatyczne, nerwice, natręctwa. Terapia umożliwia uświadomienie sobie, w jaki sposób chcemy przeżyć życie, jak zbudować silną tożsamość. Jak budować relacje z innymi. Odpowiedzieć sobie na pytanie kim jestem, czego potrzebuję i w jaki sposób chcę to zdobywać.

Terapia ułatwia poznanie siebie, samoakceptację i rozwój potencjału.

Podczas pierwszych spotkań terapeutycznych powtarzam, że terapia to fascynująca przygoda, burzliwa, wymagająca, często nużąca, ale warta zachodu.

Zapraszam w tę intrygującą podróż. Chętnie potowarzyszę!

Prowadzę terapię dorosłych i młodzieży. Pracuję w języku polskim i angielskim. W pracy terapeutycznej łączę 18 letnie doświadczenie pracy z ludźmi, narzędzia coachingowe, trenerskie, Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach (TSR) i elementy terapii poznawczo-behawioralnej (CBT).

Pomagam przezwyciężyć obniżony nastrój, depresję, lęki, fobie, lęk społeczny, kryzysy życiowe. Pracuję z DDA (Dorosłymi Dziećmi Alkoholików) i DDD (Dorosłymi Dziećmi z Rodzin Dysfunkcyjnych).

Jestem terapeutką, dyplomowanym coachem (ACC ICF), instruktorką Nirvana Body & Mind System, międzynarodową konsultantką Profi Competence Tests i trenerką. Od 18 lat zawodowo zajmuję się edukacją. Pracuję w młodzieżą w Piątce (V LO w Szczecinie), prowadzę warsztaty i prelekcje podczas konferencji naukowych.

Pracuję z konkretnymi narzędziami i technikami, znajomość których zdobyłam po ukończeniu studiów podyplomowych na Akademii Coachingu i Mentoringu oraz na Akademii Trenera w dziedzinie biznesu, oświaty i jednostek publicznych.

Po specjalistycznym kursie, kilkudziesięciu godzinach pracy z klientami, superwizji i egzaminie, zdobyłam międzynarodowy certyfikat ACC (Associate Certified Coach) przy International Coach Federation. Certyfikat ten jest potwierdzeniem kompetencji zawodowych, a dla klientów stanowi gwarancję profesjonalizmu, etyki i wiarygodności.

Ukończyłam I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie. TSR należy do jednego z kluczowych współczesnych wiodących systemów psychoterapeutycznych. Podejście TSR opiera się na pozytywach, rozwiązaniach, teraźniejszości i przyszłości. Terapia ta zakłada, że klienci są ekspertami od swojego życia, którzy czasami potrzebują wsparcia. W nurcie TSR małe zmiany wywołują duże zmiany a klienci są pełni zasobów potrzebnych do znalezienia rozwiązania.

Jestem w trakcie specjalistycznego szkolenia CBT (terapii poznawczo-behawioralnej) dzieci i młodzieży w Warszawie. Obecnie CBT jest najskuteczniejszą na rynku formą leczenia depresji, fobii, lęku uogólnionego, lęku społecznego, PTSD, zaburzeń odżywiania i wielu innych dolegliwości.

Łączę zamiłowanie do literatury, pisania i psychologii, prowadząc blog PsychoLogicznie MagdaOlech. Stworzyłam cykl nagrań podcastowych Fajno Fajno, w których w sposób przystępny mówię o zagadnieniach psychologicznych.

Jestem pomysłodawczynią i organizatorką Festiwalu Kobiet- Women’s Fest (WF) w Szczecinie.

_________________________

Więcej informacji na stronie: https://magdaolech.pl/