Wykłady

„Motywacja – gdzie tkwi trud?” to bezpłatny wykład Doradcy motywacyjnego Pracowni Dobrostanu – Marii Radoszewskiej, na którym poznasz temat motywacji, jej mechanizmów, procesów i pułapek utrudniających nam realizację zamierzeń.

Data: 20.02.2022 (niedziela)
Miejsce: Pracownia Dobrostanu – Al. Papieża Jana Pawła II 28/7a, Szczecin
Godziny: 17:00 
Ilość miejsc: 10 (obowiązuje rezerwacja miejsc poprzez e-mail maria.radoszewska@gmail.com)

Jak często mówimy sobie „Mogę wszystko”, „To dla mnie pestka”, „Będę…”, „Chcę…”, „To? Żaden problem”, „Zrobię to” a po słowach zostaje nam tylko … głucha cisza …? Potem złość, frustracja, na nieumiejętność: dotrzymania danego słowa, brak sprawczości, odkładanie rzeczy na jutro, niemoc. Przytrafia się to wielu z nas. Dlaczego tak się dzieje?

Podczas spotkania będziemy mogli zapoznać się i lepiej zrozumieć na czym polega proces motywacyjny. Będziemy badać kiedy jesteśmy zmotywowani świadomie a kiedy kierują nami niewidzialne siły. Dowiemy się jak zbadać intencję naszych motywacji. Omówimy powody, dla których często odpuszczamy działanie i nie jesteśmy w stanie realizować naszych zamierzeń. Poznamy pomocne narzędzia, by świadomie kierować naszą motywacją oraz nie tracić zapału do realizacji celów.

Serdecznie zapraszamy.